ANTIK WC kombi retro + sedátko, biela AK107-01
Kód: AK107-01Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€1 115,73
–8 %
ANTIK voľne stojaca retro vaňa, 160x79cm, biela E2679
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie cca 3 týždne
€848,34 bez DPH
€1 026,49
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,02
–8 %
ANTIK stĺp AK103
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€58,56 bez DPH
€70,86
SALECODE:RETRO3:3:%
ANTIK veko k nádržke, k WC kombi AK107 NDAK107-5
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€19,87 bez DPH
€24,04
€26,08
–7 %
ANTIK WC sedátko, biela AK107-122
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€19,83 bez DPH
€24
SALECODE:RETRO3:3:%
€120,62
–8 %
ANTIK WC nádržka vrátane splachovacieho mechanizmu, biela AK107-208
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€91,70 bez DPH
€110,96
SALECODE:RETRO3:3:%
ANTIK splachovací mechanizmus s keramickou páčkou, k WC kombi AK107 NDAK107-2
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€46,81 bez DPH
€56,64
SALECODE:RETRO3:3:%
€117,77
–8 %
ANTIK umývadlo 58x47 cm AK102
Priemerné hodnotenie produktu je 3,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€89,55 bez DPH
€108,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€121,84
–7 %
ANTIK WC kombi misa, biela AK107-432
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€92,64 bez DPH
€112,10
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | AQUALINE ANTIK - RETRO SANITÁRNA KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 37.5 kg |
| EAN: | 8590913949814 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 860mm |
| Šírka: | 480mm |
| Séria: | ANTIK AQUALINE |
| Rozmer: | 48x86x76 cm |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 760mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 3ks |
| Balenie obsahuje: | WC sedátko |
| Hmotnost / set: | 37.5kg |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | Splachování 4 l, Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavenie: | Odpad zadní, Soft Close (pomalé sklápění) |
| Značky: | AQUALINE |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€581,50
–14 %
ANTIK WC kombi, spodný/zadný odpad, biela WCSET08-ANTIK
Priemerné hodnotenie produktu je 3,8 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€413,29 bez DPH
€500,08
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€711,90
–14 %
CLASSIC WC kombi, spodný/zadný odpad, biela WCSET06-CLASSIC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€505,97 bez DPH
€612,22
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€889,98
–14 %
WALDORF WC kombi, spodný/zadný odpad, biela-chróm WCSET04-WALDORF
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€632,53 bez DPH
€765,36
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€771,80
–14 %
RETRO WC kombi, zadný odpad, biela-chróm WCSET02-RETRO-ZO
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€548,54 bez DPH
€663,73
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€771,80
–14 %
RETRO WC kombi, spodný odpad, biela-chróm WCSET01-RETRO-SO
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€548,54 bez DPH
€663,73
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€907,09
–14 %
WALDORF WC kombi, spodný/zadný odpad, biela-bronz WCSET18-WALDORF
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€644,72 bez DPH
€780,11
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€788,92
–14 %
RETRO WC kombi, zadný odpad, biela-bronz WCSET12-RETRO-ZO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€560,73 bez DPH
€678,48
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€788,92
–14 %
RETRO WC kombi, spodný odpad, biela-bronz WCSET13-RETRO-SO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€560,73 bez DPH
€678,48
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 415,65
–14 %
WALDORF WC kombi, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET25-WALDORF
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€1 006,15 bez DPH
€1 217,44
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 220,05
–14 %
RETRO WC kombi, spodný odpad, čierna-chróm WCSET33-RETRO-SO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€867,13 bez DPH
€1 049,23
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 220,05
–14 %
RETRO WC kombi, zadný odpad, čierna-chróm WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€867,13 bez DPH
€1 049,23
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.