ANTIK WC nádržka vrátane splachovacieho mechanizmu, biela AK107-208
Kód: AK107-208Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | AQUALINE ANTIK - RETRO SANITÁRNA KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 16.5 kg |
| EAN: | 8590913914423 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 470mm |
| Šírka: | 480mm |
| Balenie: | 3ks |
| Materiál: | Keramika |
| Značky: | AQUALINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.