Dlažba APE Imperial Brown 60x120 Luc. Rett. (A044990)
Kód: 240222Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.78 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Povrch: | Lapovaný |
| Hrúbka: | 9 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Séria: | APE Imperial Brown |
| Rozmer: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A044990 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.