Dlažba Bottega Glamour Mosaico ONICE BLUE 30x30 Mat. Rett. (B71149)
Kód: 192532Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DLAŽBA DO KOMERČNÝCH PRIESTOR |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.19 kg |
| Farba: | Modrá, Hnědá, Bílá |
| Povrch: | Hrubší |
| Hrúbka: | 8.5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Séria: | Bottega Glamour |
| Rozmer: | 30 x 30 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 0,99 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použitie: | Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | B71149 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.