Dlažba Bottega Glamour Pinwheel ONICE GREY 25,2x29,2 Mat. Rett. (B71196)
Kód: 192541Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | HEXAGONY NA DLAŽBU |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.97 kg |
| Farba: | Sivá |
| Povrch: | Hrubší |
| Hrúbka: | 8.5 mm |
| Dĺžka: | 292 mm |
| Šírka: | 252 mm |
| Séria: | Bottega Glamour |
| Rozmer: | 25.2 x 29.2 x 0.85 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balenie: | 0,29 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použitie: | Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | B71196 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.