KIRKÉ BLACK nástenná batéria, čierna páčka, zlato KI15NZ
Kód: KI15NZSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€280,77
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná vaňová batéria, čierna páčka, zlato KI10NZ
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€199,54 bez DPH
€241,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,72
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková umývadlová batéria s výpustou, čierna páčka, zlato KI02NZ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€158,99 bez DPH
€192,38
SALECODE:RETRO3:3:%
€235,94
–14 %
KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna páčka, zlato KI42NZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€167,68 bez DPH
€202,89
SALECODE:RETRO3:3:%
€195,19
–14 %
KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna páčka, zlato KI41NZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€138,72 bez DPH
€167,85
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková bidetová batéria s výpustou, čierna páčka, zlato KI03NZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€309,29
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková drezová batéria, čierna páčka, zlato KI14NZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€219,81 bez DPH
€265,97
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná sprchová batéria, čierna páčka, zlato KI11NZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | KIRKÉ ZLATO - RETRO BATÉRIE ČIERNA PÁKA |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.99 kg |
| EAN: | 8590913931970 |
| Farba: | Zlato |
| Dĺžka: | 252mm |
| Šírka: | 216mm |
| Séria: | KIRKÉ BLACK |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Ovládanie: | Páka |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 265mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€195,19
–14 %
KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, bronz KI15BB
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€138,72 bez DPH
€167,85
SALECODE:RETRO3:3:%
€162,59
–14 %
KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, chróm KI15BC
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€115,55 bez DPH
€139,81
SALECODE:RETRO3:3:%
€174,82
–14 %
KIRKÉ nástenná batéria, bronz KI15B
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€124,24 bez DPH
€150,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€138,14
–14 %
KIRKÉ nástenná batéria, chróm KI15C
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€98,17 bez DPH
€118,79
SALECODE:RETRO3:3:%
€191,12
–14 %
KIRKÉ nástenná batéria, zlato KI15Z
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€135,82 bez DPH
€164,34
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, zlato KI15BZ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
SALECODE:RETRO3:3:%
€231,87
–50 %
KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, chróm KI15KC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€93,96 bez DPH
€113,69
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€301,14
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, zlato KI15KZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€214,02 bez DPH
€258,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, bronz KI15KB
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná batéria, čierna páčka, chróm KI15NC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€130,02 bez DPH
€157,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná batéria, čierna páčka, bronz KI15NB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.