KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, bronz KI15KB
Kód: KI15KBSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€248,17
–37 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, bronz KI02KB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€127,64 bez DPH
€154,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková bidetová batéria s výpustou, páčka kryštál, bronz KI03KB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€301,14
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástenná vaňová batéria, páčka kryštál, bronz KI10KB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€214,02 bez DPH
€258,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–46 %
KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, bronz KI11KB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€100,69 bez DPH
€121,84
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€329,67
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, bronz KI14KB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€234,30 bez DPH
€283,50
SALECODE:RETRO3:3:%
€154,44
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, bronz KI41KB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€109,75 bez DPH
€132,80
SALECODE:RETRO3:3:%
€248,17
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, páčka kryštál, bronz KI42KB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€176,37 bez DPH
€213,41
Podrobný popis
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | |
| Inštalácia | |
| Typ ovládania | Páka |
| Tvar | |
| Predpojatosť | Rotačný záves |
| Záruka | 72 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 1,538 kg |
| EAN | 8590913864612 |
Vypínateľná batéria
- telo z bronzu, s páčkou z kryštálu Swarovski
- 150mm rozstup prívodov vody
- spodné otočné rameno
Batériu možno použiť ako umývadlovú alebo drezovú batériu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO DREZOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.03 kg |
| EAN: | 8590913864612 |
| Farba: | Bronz |
| Dĺžka: | 252mm |
| Šírka: | 216mm |
| Séria: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Ovládanie: | Páka |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 265mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€195,19
–14 %
KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, bronz KI15BB
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€138,72 bez DPH
€167,85
SALECODE:RETRO3:3:%
€162,59
–14 %
KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, chróm KI15BC
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€115,55 bez DPH
€139,81
SALECODE:RETRO3:3:%
€174,82
–14 %
KIRKÉ nástenná batéria, bronz KI15B
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€124,24 bez DPH
€150,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€138,14
–14 %
KIRKÉ nástenná batéria, chróm KI15C
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€98,17 bez DPH
€118,79
SALECODE:RETRO3:3:%
€191,12
–14 %
KIRKÉ nástenná batéria, zlato KI15Z
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€135,82 bez DPH
€164,34
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, zlato KI15BZ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
SALECODE:RETRO3:3:%
€231,87
–50 %
KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, chróm KI15KC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€93,96 bez DPH
€113,69
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€301,14
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, zlato KI15KZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€214,02 bez DPH
€258,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná batéria, čierna páčka, chróm KI15NC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€130,02 bez DPH
€157,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná batéria, čierna páčka, zlato KI15NZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná batéria, čierna páčka, bronz KI15NB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.