KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, bronz KI11KB
Kód: KI11KBSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€248,17
–37 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, bronz KI02KB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€127,64 bez DPH
€154,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková bidetová batéria s výpustou, páčka kryštál, bronz KI03KB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€301,14
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástenná vaňová batéria, páčka kryštál, bronz KI10KB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€214,02 bez DPH
€258,96
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€329,67
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, bronz KI14KB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€234,30 bez DPH
€283,50
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, bronz KI15KB
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€154,44
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, bronz KI41KB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€109,75 bez DPH
€132,80
SALECODE:RETRO3:3:%
€248,17
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, páčka kryštál, bronz KI42KB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€176,37 bez DPH
€213,41
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,27
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, bronz FLE10BRO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€25,76 bez DPH
€31,17
Retro sprchová hadice 150cm bronz
SALECODE:RETRO3:3:%
€56,64
–14 %
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€40,25 bez DPH
€48,70
Retro ruční sprchová hlavice bronz
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,09
–14 %
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/bronz DOC106
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€57,62 bez DPH
€69,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€44,42
–14 %
Otočný držiak sprchy, bronz SUP26
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€31,55 bez DPH
€38,18
Retro otočný držák sprchy bronz
Podrobný popis
| Farba | |
|---|---|
| Inštalácia | Montáž na stenu |
| Typ ovládania | Páka |
| Rozmery | Výška 135 mm |
| Tvar | |
| Záruka | 72 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 1, 398 kg |
| EAN | 8590913864490 |
Stenová páková sprchová batéria
- bronzové telo s pákou s kryštálom Swarovski
- rozstup prívodov vody 150 mm
- balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO SPRCHOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.88 kg |
| EAN: | 8590913864490 |
| Farba: | Bronz |
| Dĺžka: | 135mm |
| Séria: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Ovládanie: | Páka |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 160mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€134,07
–14 %
KIRKÉ WHITE nástenná sprchová batéria, biela páčka, chróm KI11BC
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€95,27 bez DPH
€115,28
SALECODE:RETRO3:3:%
€142,22
–14 %
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, bronz KI11B
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€101,07 bez DPH
€122,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€162,59
–14 %
KIRKÉ WHITE nástenná sprchová batéria, biela páčka, bronz KI11BB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€115,55 bez DPH
€139,81
SALECODE:RETRO3:3:%
€109,62
–14 %
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, chróm KI11C
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€77,89 bez DPH
€94,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, zlato KI11Z
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€132,93 bez DPH
€160,84
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.