KIRKÉ BLACK stojanková drezová batéria, čierna páčka, bronz KI14NB
Kód: KI14NBSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková umývadlová batéria s výpustou, čierna páčka, bronz KI02NB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€240,02
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná vaňová batéria, čierna páčka, bronz KI10NB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€170,58 bez DPH
€206,40
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná sprchová batéria, čierna páčka, bronz KI11NB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€130,02 bez DPH
€157,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€199,27
–14 %
KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna páčka, bronz KI42NB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€141,61 bez DPH
€171,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková bidetová batéria s výpustou, čierna páčka, bronz KI03NB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
SALECODE:RETRO3:3:%
€150,37
–14 %
KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna páčka, bronz KI41NB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€106,86 bez DPH
€129,30
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná batéria, čierna páčka, bronz KI15NB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | KIRKÉ BLACK BRONZ - RETRO VODOVODNÉ PÁKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.43 kg |
| EAN: | 8590913931925 |
| Farba: | Bronz |
| Dĺžka: | 303mm |
| Séria: | KIRKÉ BLACK |
| Inštalácia: | Stojanková |
| Ovládanie: | Páka |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 190mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Výška výtoku: | 224mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
KIRKÉ stojančeková drezová batéria, bronz KI14B
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
KIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, chróm KI14BC
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€268,54
–14 %
KIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, bronz KI14BB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€190,85 bez DPH
€230,93
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€284,84
–14 %
KIRKÉ stojančeková drezová batéria, zlato KI14Z
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€202,44 bez DPH
€244,95
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€301,14
–14 %
KIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, zlato KI14BZ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€214,02 bez DPH
€258,96
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€358,19
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, zlato KI14KZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€254,57 bez DPH
€308,03
SALECODE:RETRO3:3:%
€264,47
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, chróm KI14KC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€187,95 bez DPH
€227,42
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€329,67
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, bronz KI14KB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€234,30 bez DPH
€283,50
SALECODE:RETRO3:3:%
€309,29
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková drezová batéria, čierna páčka, zlato KI14NZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€219,81 bez DPH
€265,97
SALECODE:RETRO3:3:%
€240,02
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková drezová batéria, čierna páčka, chróm KI14NC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€170,58 bez DPH
€206,40
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
KIRKÉ stojančeková drezová batéria, chróm KI14C
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€150,31 bez DPH
€181,87
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.