KIRKÉ BLACK stojanková drezová batéria, čierna páčka, chróm KI14NC
Kód: KI14NCSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€129,99
–14 %
KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna páčka, chróm KI41NC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€92,38 bez DPH
€111,78
SALECODE:RETRO3:3:%
€170,74
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková bidetová batéria s výpustou, čierna páčka, chróm KI03NC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€121,34 bez DPH
€146,82
SALECODE:RETRO3:3:%
€170,74
–14 %
KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna páčka, chróm KI42NC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€121,34 bez DPH
€146,82
SALECODE:RETRO3:3:%
€166,67
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková umývadlová batéria s výpustou, čierna páčka, chróm KI02NC
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€118,45 bez DPH
€143,32
SALECODE:RETRO3:3:%
€207,42
–60 %
KIRKÉ BLACK nástenná vaňová batéria, čierna páčka, chróm KI10NC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€67,02 bez DPH
€81,09
SALECODE:RETRO3:3:%
€158,52
–61 %
KIRKÉ BLACK nástenná sprchová batéria, čierna páčka, chróm KI11NC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€50,18 bez DPH
€60,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
KIRKÉ BLACK nástenná batéria, čierna páčka, chróm KI15NC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€130,02 bez DPH
€157,33
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | KIRKÉ CHROM - RETRO BATÉRIE ČIERNA PÁKA |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.43 kg |
| EAN: | 8590913931918 |
| Farba: | Chróm |
| Dĺžka: | 303mm |
| Séria: | KIRKÉ BLACK |
| Inštalácia: | Stojanková |
| Ovládanie: | Páka |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 190mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Výška výtoku: | 224mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
KIRKÉ stojančeková drezová batéria, bronz KI14B
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
KIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, chróm KI14BC
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€268,54
–14 %
KIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, bronz KI14BB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€190,85 bez DPH
€230,93
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€284,84
–14 %
KIRKÉ stojančeková drezová batéria, zlato KI14Z
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€202,44 bez DPH
€244,95
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€301,14
–14 %
KIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, zlato KI14BZ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€214,02 bez DPH
€258,96
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€358,19
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, zlato KI14KZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€254,57 bez DPH
€308,03
SALECODE:RETRO3:3:%
€264,47
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, chróm KI14KC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€187,95 bez DPH
€227,42
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€329,67
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, bronz KI14KB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€234,30 bez DPH
€283,50
SALECODE:RETRO3:3:%
€309,29
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková drezová batéria, čierna páčka, zlato KI14NZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€219,81 bez DPH
€265,97
SALECODE:RETRO3:3:%
€280,77
–14 %
KIRKÉ BLACK stojanková drezová batéria, čierna páčka, bronz KI14NB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€199,54 bez DPH
€241,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
KIRKÉ stojančeková drezová batéria, chróm KI14C
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€150,31 bez DPH
€181,87
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.