Obklad APE Zephyra Alize Lunaris 60x120 Matt. Rett. (A044547)
Kód: 240150Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLADY DO KUCHYNE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.81 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 8.2 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Séria: | APE Zephyra |
| Rozmer: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použitie: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A044547 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.