RETRO nádržka vysoká, čierna mat 108031
Kód: 108031Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€659,74
–14 %
RETRO WC misa stojaca, 38,5x59cm, spodný odpad, čierna mat 101031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€468,89 bez DPH
€567,36
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€659,74
–14 %
RETRO WC misa stojaca, 38,5x59cm, zadný odpad, čierna mat 101131
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€468,89 bez DPH
€567,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€321,52
–14 %
WALDORF-RETRO rúrka k nádržke, chróm 757390
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€228,50 bez DPH
€276,49
SALECODE:RETRO3:3:%
€280,77
–14 %
WALDORF-RETRO splachovací mechanizmus s retiazkou, chróm 754590
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€199,54 bez DPH
€241,44
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€716,79
–14 %
RETRO bidet stojaci 39x61cm, čierna mat 102231
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€509,44 bez DPH
€616,42
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,19
–14 %
RETRO keramické umývadlo 69x52cm, 3 otvory, čierna mat 104631-3
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€370,42 bez DPH
€448,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€472,29
–14 %
RETRO univerzálny keramický stĺp k umývadlám 56,69,73cm, čierna mat 107031
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€335,66 bez DPH
€406,15
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€590,46
–14 %
RETRO keramické umývadlo 73x54cm, čierna mat 104731
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€419,65 bez DPH
€507,78
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,19
–14 %
RETRO keramické umývadlo 69x52cm, čierna mat 104631
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€370,42 bez DPH
€448,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
RETRO keramická konzola pre umývadlo 105001, 1 ks, čierna mat 107931
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
SALECODE:RETRO3:3:%
€390,79
–14 %
RETRO keramické umývadlo 41x30cm, otvor pre batériu vľavo, čierna mat 103331SX
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€277,74 bez DPH
€336,06
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 697,64
–14 %
RETRO WC misa s nádržkou, zadný odpad, čierna-chróm WCSET31-RETRO-ZO
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 206,60 bez DPH
€1 459,98
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€659,74
–14 %
RETRO bidet stojaci 38,5x60cm, čierna mat 102031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€468,89 bez DPH
€567,36
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€659,74
–14 %
RETRO závesná WC misa, 38x52cm, čierna mat 101531
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€468,89 bez DPH
€567,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€676,04
–14 %
RETRO keramické umyvadlo rohové, 57,5x58cm, černá mat 103231
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€480,48 bez DPH
€581,38
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€716,79
–14 %
RETRO WC misa stojaca, 39x61cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 101631
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€509,44 bez DPH
€616,42
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | KERASAN RETRO SANITÁRNA KERAMIKA ČIERNA MAT |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 14.7 kg |
| EAN: | 8034125974818 |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka: | 375mm |
| Šírka: | 455mm |
| Séria: | RETRO KERASAN |
| Rozmer: | 45,5x37,5x18,5 cm |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 185mm mm |
| Tvar: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Značky: | KERASAN |
SALECODE:RETRO3:3:%
€240,02
–14 %
RETRO nádržka vysoká 108001
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€170,58 bez DPH
€206,40
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.