RETRO keramické umyvadlo rohové, 57,5x58cm, černá mat 103231
Kód: 103231Súvisiaci tovar
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€20,22
–18 %
Slezák Rav výpusť umývadlová CLICK-CLAK 5/4 - čierna matná MD0484CMAT
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Dodanie obvykle 7–10 dní
€13,70 bez DPH
€16,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€121,30
–18 %
Slezák Rav Morava retro batéria umývadlová stojanková čierna matná MK128.0CMAT
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€82,20 bez DPH
€99,46
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€156,80
–18 %
Slezák Rav Labe retro batéria umývadlová stojanková bez otvírání odpadu čierna matná L526.0CMAT
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€106,26 bez DPH
€128,57
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€566,01
–14 %
RETRO keramické umývadlo zápustné, 62x45, 5cm, čierna mat 103031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€402,28 bez DPH
€486,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,19
–14 %
RETRO keramické umývadlo 69x52cm, čierna mat 104631
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€370,42 bez DPH
€448,21
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€688,26
–14 %
RETRO WC kombi misa 38,5x72cm, spodný odpad, čierna mat 101231
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€489,17 bez DPH
€591,89
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€659,74
–14 %
RETRO bidet závesný 38x52cm, čierna mat 102631
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€468,89 bez DPH
€567,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€390,79
–14 %
RETRO keramické umývadlo 41x30cm, bez otvoru, čierna mat 103331
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€277,74 bez DPH
€336,06
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€590,46
–14 %
RETRO keramické umývadlo 73x54cm, 3 otvory, čierna mat 104731-3
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€419,65 bez DPH
€507,78
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 697,64
–14 %
RETRO WC misa s nádržkou, zadný odpad, čierna-chróm WCSET31-RETRO-ZO
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 206,60 bez DPH
€1 459,98
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,19
–14 %
RETRO keramické umývadlo 69x52cm, 3 otvory, čierna mat 104631-3
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€370,42 bez DPH
€448,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€390,79
–14 %
RETRO keramické umývadlo 41x30cm, otvor pre batériu vpravo, čierna mat 103331DX
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€277,74 bez DPH
€336,06
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€716,79
–14 %
RETRO bidet stojaci 39x61cm, čierna mat 102231
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€509,44 bez DPH
€616,42
SALECODE:RETRO3:3:%
€435,62
–14 %
RETRO nádržka k WC kombi, čierna mat 108131
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€309,60 bez DPH
€374,61
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€659,74
–14 %
RETRO WC misa stojaca, 38,5x59cm, spodný odpad, čierna mat 101031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€468,89 bez DPH
€567,36
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€688,26
–14 %
RETRO WC kombi misa 38,5x72cm, zadný odpad, čierna mat 101331
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€489,17 bez DPH
€591,89
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | KERASAN RETRO SANITÁRNA KERAMIKA ČIERNA MAT |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 8388777321552 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 575mm |
| Séria: | RETRO KERASAN |
| Rozmer: | 57,5x58 cm |
| Inštalácia: | Nástenná-skrutky |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 580mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Prepad: | ÁNO |
| Typ umývadla: | Rohové umývadlo |
| Značky: | KERASAN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.