SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Kód: SE980.5ZRKSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€1 128,02
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - kartáčovaná SE950.5/2ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€764,44 bez DPH
€924,97
SALECODE:RETRO3:3:%
€733,41
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE925.5ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€497,02 bez DPH
€601,39
SALECODE:RETRO3:3:%
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová kartáčovaná SE955.5ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€261,06 bez DPH
€315,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE946.0/1ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€163,67 bez DPH
€198,04
SALECODE:RETRO3:3:%
€228,17
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá růžová - kartáčovaná SE934ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€154,63 bez DPH
€187,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE935ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€257,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE923.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€174,71 bez DPH
€211,40
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€266,69
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE930.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€180,74 bez DPH
€218,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.0KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE922.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€120,83 bez DPH
€146,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,11
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE986KZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€157,98 bez DPH
€191,15
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.5KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€369,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá růžová - kartáčovaná SE982.5/7-61ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€250,69 bez DPH
€303,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€176,31
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE983LZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€119,49 bez DPH
€144,58
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE ZLATÁ RŮŽOVÁ BRÚSENÁ |
|---|---|
| EAN: | 8596700004032 |
| Farba: | PVD, Zlatá růžová - kartáčovaná |
| Dĺžka: | 230 |
| Šírka: | 140 |
| Séria: | Seina |
| Rozmer: | 150 mm |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Nástěnná |
| Hĺbka výrobku: | 73 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ batérie: | Sprchová |
| Materiál: | Mosadz |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 3,3 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 73 x 230 x 140 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 3,19 |
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová Baterie, Stará mosaz (Bronz) SE980.0SM - 100 mm
Dodanie obvykle 7–10 dní
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová Baterie, Stará mosaz (Bronz) SE980.5SM - 150 mm
Dodanie obvykle 7–10 dní
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE980.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - lesklá SE980.5Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - lesklá SE980.0Z - ZLATÁ - lesklá, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE980.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.