SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.0KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Kód: SE945.0KZRKSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€733,41
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE925.5ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€497,02 bez DPH
€601,39
SALECODE:RETRO3:3:%
€369,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá růžová - kartáčovaná SE982.5/7-61ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€250,69 bez DPH
€303,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€221,50
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE928.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3/8''
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€150,11 bez DPH
€181,63
SALECODE:RETRO3:3:%
€894,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - kartáčovaná SE949.5ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€606,46 bez DPH
€733,82
SALECODE:RETRO3:3:%
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE946.0/1ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€163,67 bez DPH
€198,04
SALECODE:RETRO3:3:%
€266,69
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE930.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€180,74 bez DPH
€218,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE926.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€128,86 bez DPH
€155,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE922.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€120,83 bez DPH
€146,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€228,17
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá růžová - kartáčovaná SE934ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€154,63 bez DPH
€187,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová kartáčovaná SE955.5ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€261,06 bez DPH
€315,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE985ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€133,55 bez DPH
€161,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€85,93
–17 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá růžová - kartáčovaná SK0108-1ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€58,24 bez DPH
€70,47
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE ZLATÁ RŮŽOVÁ BRÚSENÁ |
|---|---|
| EAN: | 8596700003561 |
| Farba: | PVD, Zlatá růžová - kartáčovaná |
| Dĺžka: | 315 |
| Šírka: | 164 |
| Séria: | Seina |
| Rozmer: | 3,8" |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Stojánková |
| Hĺbka výrobku: | 93 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3501 |
| Typ batérie: | Bidetová |
| Materiál: | Mosadz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0010ZRK |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,91 |
| Výška baterie: | 136 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | s výpustí |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,7 |
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Černá - matná SE945.5KCMAT - 1/2"
Dodanie obvykle 7–10 dní
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Stará mosaz (Bronz) SE945.0KSM - 3,8"
Dodanie obvykle 7–10 dní
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Stará mosaz (Bronz) SE945.5KSM - 1/2"
Dodanie obvykle 7–10 dní
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - lesklá SE945.0KZ - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
Dodanie obvykle 7–10 dní
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - lesklá SE945.5KZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
Dodanie obvykle 7–10 dní
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.0KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.5KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.5KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.0KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.5KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.