SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE985BOXZRK
Kód: SE985BOXZRKSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€154,09
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Zlatá růžová - kartáčovaná SE843/1ZRK
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€104,42 bez DPH
€126,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€1 128,02
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - kartáčovaná SE950.5/2ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€764,44 bez DPH
€924,97
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE935ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€428,19
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie vestavěná, Zlatá Růžová - kartáčovaná SE131ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€290,18 bez DPH
€351,12
SALECODE:RETRO3:3:%
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE946.0/1ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€163,67 bez DPH
€198,04
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.5KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE987BOXZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€228,17
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá růžová - kartáčovaná SE934ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€154,63 bez DPH
€187,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€266,69
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE930.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€180,74 bez DPH
€218,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€221,50
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE928.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3/8''
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€150,11 bez DPH
€181,63
SALECODE:RETRO3:3:%
€85,93
–17 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá růžová - kartáčovaná SK0108-1ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€58,24 bez DPH
€70,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE987.3ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€369,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá růžová - kartáčovaná SE982.5/7-61ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€250,69 bez DPH
€303,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.0KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE ZLATÁ RŮŽOVÁ BRÚSENÁ |
|---|---|
| EAN: | 8596700001598 |
| Farba: | PVD, Zlatá růžová kartáčovaná |
| Dĺžka: | 240 |
| Šírka: | 204 |
| Séria: | Seina |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Podomítková |
| Hĺbka výrobku: | 155 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ batérie: | Sprchová/Vanová |
| Materiál: | Mosadz |
| Přepínač vody: | Keramický KA2702 |
| Typ uchycení: | Podomítkové |
| Váha brutto: | 2,62 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 270 x 235 x 120 mm |
| Váha netto: | 2,31 |
SALECODE:RETRO3:3:%
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE985ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€133,55 bez DPH
€161,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - kartáčovaná SE985BOXZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€147,60 bez DPH
€178,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá SE985Z
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€133,55 bez DPH
€161,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE985ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€133,55 bez DPH
€161,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - lesklá SE985BOXZ
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€147,60 bez DPH
€178,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE985BOXZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€147,60 bez DPH
€178,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE985ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€133,55 bez DPH
€161,59
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.