SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE922.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Kód: SE922.0ZRLSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€428,19
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie vestavěná, Zlatá Růžová - lesklá SE131ZRL
Dodanie obvykle 7–10 dní
€290,18 bez DPH
€351,12
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.5KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.0KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE985ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€133,55 bez DPH
€161,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€1 128,02
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - lesklá SE950.5/2ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€764,44 bez DPH
€924,97
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE954.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE980.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€894,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - lesklá SE949.5ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€606,46 bez DPH
€733,82
SALECODE:RETRO3:3:%
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE946.0/1ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€163,67 bez DPH
€198,04
SALECODE:RETRO3:3:%
€221,50
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE928.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€150,11 bez DPH
€181,63
SALECODE:RETRO3:3:%
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE926.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€128,86 bez DPH
€155,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE987BOXZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€228,17
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá růžová - lesklá SE934ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€154,63 bez DPH
€187,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE954.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE985BOXZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€147,60 bez DPH
€178,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová lesklá SE955.5ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€261,06 bez DPH
€315,88
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE ZLATÁ RŮŽOVÁ LESKLÁ |
|---|---|
| EAN: | 8596700001055 |
| Farba: | PVD, Zlatá růžová - lesklá |
| Dĺžka: | 315 |
| Šírka: | 164 |
| Séria: | Seina |
| Rozmer: | 3,8" |
| Typ umiestnenia: | Stojánková |
| Hĺbka výrobku: | 93 mm |
| Typ kartuše: | 35 mm KA3501 |
| Perlátor: | MA0010ZRL |
| Výška baterie: | 199 mm |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 315x164x93 |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Stará mosaz (Bronz) SE922.0SM - 3,8"
Dodanie obvykle 7–10 dní
€120,83 bez DPH
€146,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Stará mosaz (Bronz) SE922.5SM - 1/2"
Dodanie obvykle 7–10 dní
€120,83 bez DPH
€146,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - lesklá SE922.0Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
Dodanie obvykle 7–10 dní
€120,83 bez DPH
€146,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - lesklá SE922.5Z - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
Dodanie obvykle 7–10 dní
€120,83 bez DPH
€146,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE922.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€120,83 bez DPH
€146,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE922.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€120,83 bez DPH
€146,20
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.