SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE987.3ZRL
Kód: SE987.3ZRLSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE935ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€154,09
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Zlatá růžová - lesklá SE843/1ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€104,42 bez DPH
€126,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE987BOXZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE980.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€428,19
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie vestavěná, Zlatá Růžová - lesklá SE131ZRL
Dodanie obvykle 7–10 dní
€290,18 bez DPH
€351,12
SALECODE:RETRO3:3:%
€85,93
–17 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá růžová - lesklá SK0108-1ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€58,24 bez DPH
€70,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€894,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - lesklá SE949.5ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€606,46 bez DPH
€733,82
SALECODE:RETRO3:3:%
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE985BOXZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€147,60 bez DPH
€178,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€257,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE923.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€174,71 bez DPH
€211,40
SALECODE:RETRO3:3:%
€176,31
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE983LZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€119,49 bez DPH
€144,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€1 128,02
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - lesklá SE950.5/2ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€764,44 bez DPH
€924,97
SALECODE:RETRO3:3:%
€733,41
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE925.5ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€497,02 bez DPH
€601,39
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE980.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE926.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€128,86 bez DPH
€155,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE954.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE922.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€120,83 bez DPH
€146,20
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE ZLATÁ RŮŽOVÁ LESKLÁ |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.53 kg |
| EAN: | 8596700004209 |
| Farba: | PVD, Zlatá růžová lesklá |
| Šírka: | 179, 179 cm |
| Séria: | Seina |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Podomítková |
| Hĺbka výrobku: | 75 mm |
| Typ kartuše: | 40 mm KA4002 |
| Typ batérie: | Sprchová/Vanová |
| Hĺbka: | 75 cm |
| Materiál: | Mosadz |
| Přepínač vody: | Keramický KA4010 |
| Typ uchycení: | Podomítkové |
| Váha brutto: | 2,53 |
| Výška: | 440, 440 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 75 x 440 x 179 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 2,29 |
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE987.3ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE987BOXZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá SE987.3Z
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - lesklá SE987BOXZ
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE987BOXZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE987.3ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - kartáčovaná SE987BOXZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.