SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - kartáčovaná SE987BOXZK
Kód: SE987BOXZKSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE926.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€128,86 bez DPH
€155,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE987.3ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.0KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€176,31
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE983LZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€119,49 bez DPH
€144,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€733,41
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE925.5ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€497,02 bez DPH
€601,39
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,11
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE986KZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€157,98 bez DPH
€191,15
SALECODE:RETRO3:3:%
€228,17
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá - kartáčovaná SE934ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€154,63 bez DPH
€187,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€221,50
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE928.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€150,11 bez DPH
€181,63
SALECODE:RETRO3:3:%
€363,49
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá kartáčovaná SE982.5/7-61ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€246,33 bez DPH
€298,06
SALECODE:RETRO3:3:%
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE926.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€128,86 bez DPH
€155,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€85,93
–17 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá kartáčovaná SK0108-1ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€58,24 bez DPH
€70,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE922.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€120,83 bez DPH
€146,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€1 128,02
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá - kartáčovaná SE950.5/2ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€764,44 bez DPH
€924,97
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE ZLATÁ BRÚSENÁ |
|---|---|
| EAN: | 8596700001901 |
| Farba: | PVD, Zlatá kartáčovaná |
| Dĺžka: | 240 |
| Šírka: | 204 |
| Séria: | Seina |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Podomítková |
| Hĺbka výrobku: | 155 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ batérie: | Sprchová/Vanová |
| Materiál: | Mosadz |
| Přepínač vody: | Keramický KA2702 |
| Typ uchycení: | Podomítkové |
| Váha brutto: | 2,62 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 270 x 235 x 120 mm |
| Váha netto: | 2,31 |
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE987.3ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE987.3ZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE987BOXZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá SE987.3Z
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - lesklá SE987BOXZ
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE987BOXZRL
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE987.3ZRK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.