SPY nástenná vaňová batéria, zlato mat PY10/19
Kód: PY10/19Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SPY PÁKOVÉ BATÉRIE ZLATO MAT |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.973 kg |
| EAN: | 8590913935404 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 120mm |
| Šírka: | 195mm |
| Séria: | SPY |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Ovládanie: | Páka |
| Hĺbka výrobku: | 174mm mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Balenie: | 1ks |
| Druh prepínača na sprchu: | Tlakový |
| Materiál: | Mosadz |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.