SPY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat PY02/19
Kód: PY02/19Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SPY PÁKOVÉ BATÉRIE ZLATO MAT |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.736 kg |
| EAN: | 8590913935367 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 167mm |
| Šírka: | 50mm |
| Séria: | SPY |
| Inštalácia: | Stojanková |
| Ovládanie: | Páka |
| Hĺbka výrobku: | 120mm mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Výška výtoku: | 112mm |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.