ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
Kód: UT043VGSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€839,04
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€596,33 bez DPH
€721,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€297,07
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€211,12 bez DPH
€255,46
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
DREAMART podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DA042
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€221,39
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - lesklá NL286KZRL
Dodanie obvykle 7–10 dní
€150,03 bez DPH
€181,54
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€325,59
–14 %
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato PY42/17
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€231,40 bez DPH
€279,99
SALECODE:RETRO3:3:%
€464,55
–14 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, vyústění, zlato mat CM042GB-01
Na objednávku, dodanie za 2-3 mesiace
€330,17 bez DPH
€399,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€288,92
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá BABWVSPZLII
Naskladnenie do 2 týždňov od objednania
€214,89 bez DPH
€260,02
SALECODE:RETRO3:3:%
€221,39
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL286KZ
Dodanie obvykle 7–10 dní
€150,03 bez DPH
€181,54
SALECODE:RETRO3:3:%
€154,44
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela páčka, chróm KI42BC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€109,75 bez DPH
€132,80
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€366,34
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato SET305-105
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€260,36 bez DPH
€315,04
SALECODE:RETRO3:3:%
€531,04
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK486KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€359,88 bez DPH
€435,45
SALECODE:RETRO3:3:%
€310,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL287.3ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€210,51 bez DPH
€254,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€219,64
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, zlato KI41KZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€156,10 bez DPH
€188,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€537,49
–20 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, posuvný držák sprchy, zlato mat CM042GB-02
Na objednávku, dodanie za 2-3 mesiace
€352,33 bez DPH
€426,32
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€329,67
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz SET305-106
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€234,30 bez DPH
€283,50
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato KI42Z
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€144,51 bez DPH
€174,86
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.142 kg |
| EAN: | 8590913993343 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 190mm |
| Šírka: | 190mm |
| Séria: | ULTRASAN |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 3ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.