ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043TG
Kód: UT043TGSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€167,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL283LZK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€113,61 bez DPH
€137,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€531,04
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK486KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€359,88 bez DPH
€435,45
SALECODE:RETRO3:3:%
€236,18
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá L586KZ
Dodanie obvykle 7–10 dní
€160,06 bez DPH
€193,67
SALECODE:RETRO3:3:%
€622,25
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044TG
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€442,26 bez DPH
€535,13
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
DREAMART podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DA042
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,89
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€127,13 bez DPH
€153,83
SALECODE:RETRO3:3:%
€310,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL287.3Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€210,51 bez DPH
€254,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,89
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela páčka, zlato KI41BZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€127,13 bez DPH
€153,83
SALECODE:RETRO3:3:%
€537,49
–20 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, posuvný držák sprchy, zlato mat CM042GB-02
Na objednávku, dodanie za 2-3 mesiace
€352,33 bez DPH
€426,32
SALECODE:RETRO3:3:%
€303,18
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€215,47 bez DPH
€260,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€423,39
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 3-otvorový vanový set VEO zlatá broušená BABWVSPBZ
Naskladnenie do 4 týždňov od objednania
€314,92 bez DPH
€381,05
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava oceľ 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€105,54
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm KI41C
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€75 bez DPH
€90,75
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm SET305-101
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€500,81
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový set VEO zlatá broušená BABPVBZ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Naskladnenie do 2 týždňov od objednania
€372,50 bez DPH
€450,73
SALECODE:RETRO3:3:%
€310,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - lesklá NL287.3ZRL
Dodanie obvykle 7–10 dní
€210,51 bez DPH
€254,72
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.177 kg |
| EAN: | 8590913989933 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 190mm |
| Šírka: | 190mm |
| Séria: | ULTRATAP |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 3ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.