WALDORF keramické umývadlo 120x55cm, čierna mat 4144K7
Kód: 4144K7Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€455,99
–14 %
WALDORF univerzálny keramický stĺp k umývadlám 60, 80cm, čierna mat 417031
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€324,08 bez DPH
€392,14
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€904,24
–14 %
WALDORF WC kombi misa 40x68cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 411731
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€642,67 bez DPH
€777,63
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 293,81
–14 %
WALDORF keramické dvojumývadlo 150x55cm, čierna mat 4143K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 630,30 bez DPH
€1 972,66
SALECODE:RETRO3:3:%
€415,24
–14 %
WALDORF nádržka vysoká, čierna mat 418031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€295,12 bez DPH
€357,09
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 872,45
–14 %
WALDORF urinál na postavenie so zakrytým prívodom vody 44x124,5 cm, vrátane sifónu, čierna mat 413131
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€2 041,56 bez DPH
€2 470,29
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€602,69
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 60x55cm, čierna mat 4140K7
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€428,35 bez DPH
€518,30
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€773,84
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 80x55cm, čierna mat 4141K7
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€549,98 bez DPH
€665,48
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€847,19
–14 %
WALDORF WC misa stojaca, 37x65cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 411631
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€602,12 bez DPH
€728,57
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€712,71
–14 %
WALDORF bidet závesný 37x55cm, čierna mat 4125K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€506,55 bez DPH
€612,92
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 415,65
–14 %
WALDORF WC kombi, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET25-WALDORF
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€1 006,15 bez DPH
€1 217,44
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 864,71
–14 %
WALDORF WC misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET27-WALDORF
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 325,35 bez DPH
€1 603,67
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 450,29
–14 %
WALDORF urinál so zakrytým prívodom vody, 44x72cm, čierna mat 413031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 030,77 bez DPH
€1 247,23
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€712,71
–14 %
WALDORF závesná WC misa, 37x55cm, čierna mat 411531
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€506,55 bez DPH
€612,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€415,24
–14 %
WALDORF nádržka k WC kombi, čierna mat 418131
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€295,12 bez DPH
€357,09
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 116,14
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 100x55cm, čierna mat 4142K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€793,27 bez DPH
€959,86
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | WALDORF ČIERNA MATNÁ RETRO SANITÁNÍ KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 29.28 kg |
| EAN: | 8388777318767 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 1200mm |
| Séria: | WALDORF |
| Rozmer: | 120x55 cm |
| Inštalácia: | Nástenná-skrutky |
| Hĺbka výrobku: | 550mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Prepad: | ÁNO |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Značky: | KERASAN |
SALECODE:RETRO3:3:%
€382,64
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 60x55cm 4140K1
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€271,94 bez DPH
€329,05
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.