WALDORF nádržka vysoká, čierna mat 418031
Kód: 418031Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€603,67
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 60x55cm, čierna mat 4140K7
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€429,04 bez DPH
€519,14
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€848,57
–14 %
WALDORF WC misa stojaca, 37x65cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 411631
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€603,11 bez DPH
€729,76
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€713,88
–14 %
WALDORF závesná WC misa, 37x55cm, čierna mat 411531
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€507,37 bez DPH
€613,92
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 297,55
–14 %
WALDORF keramické dvojumývadlo 150x55cm, čierna mat 4143K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 632,96 bez DPH
€1 975,88
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 117,96
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 100x55cm, čierna mat 4142K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€794,57 bez DPH
€961,43
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 867,76
–14 %
WALDORF WC misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET27-WALDORF
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 327,51 bez DPH
€1 606,29
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 417,96
–14 %
WALDORF WC kombi, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET25-WALDORF
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€1 007,79 bez DPH
€1 219,43
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 687,76
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 120x55cm, čierna mat 4144K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 199,56 bez DPH
€1 451,47
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€905,71
–14 %
WALDORF WC kombi misa 40x68cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 411731
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€643,72 bez DPH
€778,90
SALECODE:RETRO3:3:%
€456,73
–14 %
WALDORF univerzálny keramický stĺp k umývadlám 60, 80cm, čierna mat 417031
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€324,61 bez DPH
€392,78
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 452,65
–14 %
WALDORF urinál so zakrytým prívodom vody, 44x72cm, čierna mat 413031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 032,45 bez DPH
€1 249,27
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€713,88
–14 %
WALDORF bidet závesný 37x55cm, čierna mat 4125K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€507,37 bez DPH
€613,92
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 877,14
–14 %
WALDORF urinál na postavenie so zakrytým prívodom vody 44x124,5 cm, vrátane sifónu, čierna mat 413131
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€2 044,90 bez DPH
€2 474,33
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€775,10
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 80x55cm, čierna mat 4141K7
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€550,88 bez DPH
€666,57
SALECODE:RETRO3:3:%
€415,92
–14 %
WALDORF nádržka k WC kombi, čierna mat 418131
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€295,60 bez DPH
€357,67
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | WALDORF ČIERNA MATNÁ RETRO SANITÁNÍ KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 11.7 kg |
| EAN: | 8388777321774 |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka: | 360mm |
| Šírka: | 400mm |
| Séria: | WALDORF |
| Rozmer: | 40x36x14 cm |
| Hĺbka výrobku: | 140mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Značky: | KERASAN |
| Material: | Keramika |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.