CANTERBURY dlažba Silver 60x60 (1,08m2) CTB005
Kód: CTB005Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DLAŽBY A KLASICKÉ DLAŽBY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 21.296 kg |
| EAN: | 8433019177869 |
| Barva: | Mat |
| Tloušťka: | 10.5mm |
| Série: | CANTERBURY |
| Rozměr: | 60x60 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.08m2 |
| Hmotnost / m2: | 21.2963kg |
| Charakter: | Rektifikovaná, Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Materiál: | Keramika |
| ? Otěruvzdornost: | PEI III |
| Počet ks vbalení: | 3 |
| Použití: | Dlažba |
| Značky: | AB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.