Dlažba Aparici Rug Blue 100x100 Nat. Rett.
Kód: 216792Detailní popis produktu
Dlažba Aparici Rug Blue 100x100 Nat. Rett. v rozměru 99,55x99,55 cm disponuje matným povrchem. Tento mrazuvzdorný slinutý materiál je vhodný pro použití v interiéru, například v komerĉních prostorách nebo koupelnách.
Specifikace:
Rozměr: 99,55x99,55 cm
Povrch: matný
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R10
Tloušťka: 10 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 24.1 kg |
| Barva: | Modrá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 995.5 mm |
| Šířka: | 995.5 mm |
| Série: | Aparici Rug |
| Rozměr: | 99.55 x 99.55 x 1 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,991 m² |
| Estetický vzhled: | Vzory |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | 3D efekt, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.