Dlažba Aparici Vulcano Rosso 50x100 ST Rett.
Kód: 216816Detailní popis produktu
Dlažba Aparici Vulcano Rosso
V barevném provedení Rosso disponuje rozměrem 49,75×99,55 cm. Tento produkt je určen pro exteriér, konkrétně na balkon nebo terasu.
Specifikace:
Rozměr: 49,75×99,55 cm
Rektifikace: Ano
Protiskluz: R11
Tloušťka: 10 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PROTISKLUZOVÁ DLAŽBA |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.95 kg |
| Barva: | Cihlová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 995.5 mm |
| Šířka: | 497.5 mm |
| Série: | Aparici Vulcano |
| Rozměr: | 49.75 x 99.55 x 1 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,486 m² |
| Estetický vzhled: | Kov |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | 3D efekt, Protiskluz R11 |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.