Dlažba Brenner Istinkto Sheer Black Bronz decoro 60x120 Lapp. Rett
Kód: 50064-2Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Farba: | Sivá, Modrá |
| Povrch: | Lapovaný |
| Hrúbka: | 8.5 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Séria: | Brennero Istinkto |
| Rozmer: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SAB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.