Dlažba Del Conca Da Vinci Outdoor HDV205 60x60 (tl. 20mm) (S9DV05F)
Kód: 11673Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Da Vinci Outdoor HDV205 je robustní venkovní dlažba o tloušťce 20 mm, navržena pro exteriérové použití. S rozměrem 60 x 60 cm a šedým odstínem imituje dřevo, čímž dodává prostoru přírodní vzhled. Její hrubý povrch zajišťuje vysokou protiskluznost a odolnost.
Specifikace
- Rozměr: 60 x 60 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Šedá
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca Da Vinci |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Garáž, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S9DV05F |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.