Dlažba Del Conca HGT Galestro Elemento L Monolitico HGT11 16,5x30 (G3GT11ELM )
Kód: 25801Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DLAŽBY PŮDOVKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 165 mm |
| Série: | Del Conca HGT Galestro |
| Rozměr: | 16.5 x 30 x 1 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 8 ks |
| Estetický vzhled: | Cihla, Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | G3GT11ELM |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.