Dlažba Flaviker Supreme Treasure Corchia Gold 120x120 Nat. Rett.
Code: 65631Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Bílá, Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1194 mm |
| Width: | 1194 mm |
| Series: | Flaviker Supreme Treasure |
| Dimension: | 119.4 x 119.4 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Luxusní zboží |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0009060 |