Dlažba Grazia Old England List. Black Bath 6x20
Kód: 14641Súvisiaci tovar
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Tozz. London 4x4
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€1,31 bez DPH
€1,59
SALECODE:RETRO3:3:%
Obklad Grazia Old England Zoccolo Dover 10x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€13,44 bez DPH
€16,26
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Zoccolo York 10x20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€14,11 bez DPH
€17,07
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England ED York 4x4
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€1,65 bez DPH
€2
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England ED Bath 4x4
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€1,65 bez DPH
€2
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. ED Chester 6x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Black Bath 4x4
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€1,65 bez DPH
€2
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro dlažba Grazia Old England Bath 20x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€79,11 bez DPH
€95,72
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Ottagono Black London 20x20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€159,93 bez DPH
€193,52
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Black Chester 4x4
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€1,65 bez DPH
€2
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Ottagono Black Dover 20x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€159,93 bez DPH
€193,52
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro dlažba Grazia Old England List. ED London 6x20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Tozz. Bath 4x4
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€1,31 bez DPH
€1,59
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Tozz. Leeds 4x4
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€1,31 bez DPH
€1,59
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Protišmyková dlažba Grazia Old England Ottagono Bath 20x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€102,69 bez DPH
€124,25
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro dlažba Grazia Old England Zoccolo London 10x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€14,11 bez DPH
€17,07
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO DLAŽBA OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Farba: | Čierna, Zelená |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 8 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 60 mm |
| Séria: | Grazia Old England |
| Rozmer: | 6 x 20 |
| Balenie: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použitie: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | OELDB4 |
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. ED Leeds 6x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. ED Chester 6x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro Obklad Grazia Old England List. ED Bath 6x20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. ED York 6x20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro dlažba Grazia Old England List. ED London 6x20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black Dover 6x20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black Leeds 6x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black Chester 6x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black London 6x20
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
€8,72 bez DPH
€10,55
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.