Dlažba Sant Agostino Glow Ivory 60x120 Silk Rett. (CSAGLIK612)
Kód: 239533Detailní popis produktu
Dlažba a obklad Sant Agostino Glow o rozměrech 60 x 120 cm se vyznačuje estetickým vzhledem terazza. Matný povrch je dostupný v barevném provedení bílá, béžová a šedá.
Tento rektifikovaný materiál je určen pro interiér a komerční prostory, jako jsou koupelny, kuchyně nebo obývací pokoje. Mrazuvzdorný slinutý materiál s protiskluzem R9 zajišťuje vysokou odolnost a bezpečnost při použití.
Specifikace:
Rozměr: 60 x 120 cm
Povrch: Matný
Barva/odstín: Bílá, Béžová, Šedá
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R9
Tloušťka: 0.9 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.72 kg |
| Barva: | Šedá, Béžová, Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sant Agostino Glow |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Terrazzo |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Balkon, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | CSAGLIK612 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.