Obklad Equipe Hanoi Celadon 5,1x16,1 (30275)
Kód: 59209Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EQUIPE HANOI OBKLAD KOUPELNA / KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.4 kg |
| Barva: | Zelená |
| Povrch: | Lesklý |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Délka: | 161 mm |
| Šířka: | 51 mm |
| Série: | Equipe Hanoi |
| Rozměr: | 5.1 x 16.1 x 0.8 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,542 m² |
| Estetický vzhled: | Retro, Luxusní zboží |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 30275 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.