Obklad Grazia Boiserie Finale Beige 10x20 Matt. (CLF4)
Kód: 206394Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY BOISÉRIE 20X80 / 20X20 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 10 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Séria: | Grazia Boiserie |
| Rozmer: | 10 x 20 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Retro |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použitie: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | CLF4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.