Obklad Polis Volcano Etna Mos. Ins. Vesuvio 30,5x30,5 (0041070/179)
Kód: 23181Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MOZAIKY - OBKLADY DO KOUPELNY V RETRO STYLU |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Hrubší |
| Tloušťka: | 9.5 mm |
| Délka: | 305 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Série: | Polis Volcano |
| Rozměr: | 30.5 x 30.5 x 0.95 |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen, Mozaika, Mramor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Mozaika, Obklad, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 0041070/179 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.