Protiskluzová dlažba Marca Corona Stonecloud White 60 RT
Code: 20016Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTI-SLIP FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 19.03 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Marca Corona Stonecloud |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | K192 |