ARTISAN obklad Hueso Mate 10X20 (bal. = 1 m2) ARN018
Kód: ARN018Súvisiaci tovar
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€40,55
–6 %
ARTISAN obklad Negro 10X20 (1bal = 1m2) ARN008
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€31,49 bez DPH
€38,10
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
ARTISAN obklad Baza Decor Mix (bal. = 1 m2) ARN020
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€34,43
–6 %
ARTISAN obklad Blanco Mate10X20 (1bal = 1m2) ARN017
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€26,74 bez DPH
€32,36
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
ARTISAN obklad Olite Hueso Decor Mix (bal. = 1 m2) ARN021
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€40,55
–6 %
ARTISAN obklad Marengo 10X20 (1bal = 1m2) ARN006
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€31,49 bez DPH
€38,10
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€28,32
–6 %
ARTISAN obklad Blanco 10X20 (1bal = 1m2) ARN001
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€21,99 bez DPH
€26,61
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€40,55
–6 %
ARTISAN obklad Moka 10X20 (1bal = 1m2) ARN007
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€31,49 bez DPH
€38,10
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
ARTISAN obklad Gris 10X20 (1bal = 1m2) ARN002
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
ARTISAN obklad Vision 10X20 (1bal = 1m2) ARN005
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
ARTISAN obklad Pizarra 10X20 (1bal = 1m2) ARN003
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
ARTISAN obklad Blue 10x20 (1m2) ARN024
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
ARTISAN obklad Hueso 10X20 (1bal = 1m2) ARN004
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
ARTISAN obklad Gris Mate 10X20 (bal. = 1 m2) ARN019
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Podrobný popis



8 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY A DLAŽBY ARTISAN 10X20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 12.7 kg |
| EAN: | 8429919052610 |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 8mm |
| Séria: | ARTISAN |
| Rozmer: | 10x20 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.7kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.