BEBÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm BB042
Kód: BB042Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€146,29
–14 %
DREAMART hlavová sprcha, priemer 208mm, nerez SOF2000
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€103,96 bez DPH
€125,79
SALECODE:RETRO3:3:%
€101,47
–14 %
Sprchové ramienko 350 mm, chróm, tvar L BR351
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€72,11 bez DPH
€87,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,27
–14 %
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/chróm DOC21
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€25,76 bez DPH
€31,17
SALECODE:RETRO3:3:%
€121,84
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držiak, 570mm, chróm SAL0031
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€86,59 bez DPH
€104,77
SALECODE:RETRO3:3:%
€9,78
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€6,93 bez DPH
€8,39
€18,30
–8 %
Vývod sprchy, priemer 50mm, chróm SC371
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€13,91 bez DPH
€16,83
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
BEBÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm BB041
Na objednávku, dodanie za 3-4 mesiace
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€280,77
–49 %
BEBÉ nástenná sprchová batéria, chróm BB011
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€117,54 bez DPH
€142,22
SALECODE:RETRO3:3:%
€386,72
–47 %
BEBÉ podomietková umývadlová batéria, chróm BB018
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€168,05 bez DPH
€203,34
SALECODE:RETRO3:3:%
€280,77
–14 %
BERRY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, nerez BB002
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie za 3-4 mesiace
€199,54 bez DPH
€241,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€407,09
–50 %
BEBÉ stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, chróm BB007
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€168,05 bez DPH
€203,34
SALECODE:RETRO3:3:%
€403,02
–49 %
BEBÉ nástenná vaňová batéria, chróm BB010
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€168,05 bez DPH
€203,34
SALECODE:RETRO3:3:%
€284,84
–52 %
BEBÉ stojančeková bidetová batéria bez výpuste, chróm BB003
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€110,80 bez DPH
€134,07
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 116,14
–37 %
BEBÉ vaňová batéria na pripojenie do priestoru, chróm BB021
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€572,18 bez DPH
€692,34
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEBÉ CHROM RETRO PÁKOVÉ VODOVODNÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.736 kg |
| EAN: | 8590913936142 |
| Farba: | Chróm |
| Dĺžka: | 156mm |
| Šírka: | 106mm |
| Séria: | BEBÉ |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Dizajn |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Balenie: | 1ks |
| Druh prepínača na sprchu: | Tlakový |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
DREAMART podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DA042
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€366,34
–14 %
BEBÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz BB042/18
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie za 3-4 mesiace
€260,36 bez DPH
€315,04
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.