Bemeta CORAL: Držiak kefiek 158110012
Kód: 158110012Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€27,94
–20 %
Bemeta CORAL: Háčik dvojitý 158106032
Do týždňa
€18,47 bez DPH
€22,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€72,27
–20 %
Bemeta CORAL: Polička do sprchy rohová 158208312
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€47,78 bez DPH
€57,81
SALECODE:RETRO3:3:%
€27,94
–20 %
Bemeta CORAL: Háčik 158106022
Do týždňa
€18,47 bez DPH
€22,35
Podrobný popis
Teplo letného slnka za horizontom, iskra dobrého koňaku a hladkosť práve uvareného karamelu. Výrobky z radu ,Coral rozhodne nebudú sedieť v kúte vašej kúpeľne. Ich poslanie je žiariť. Každý priestor, od podlahy až po strop, naplní živou energiou luxusu a originality. Skvele sa hodí do presvetlenej kúpeľne, ku kameňu, betónu alebo mramoru. S radom Coral dokážete vykúzliť aj modernú retro atmosféru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA CORAL LESK - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.349 kg |
| EAN: | 8592207021336 |
| Šírka: | 70 mm |
| Štýl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Materiál: | Mosadz/Sklo |
| Produktový rad: | CORAL |
| Výška: | 95 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.