Bemeta CORAL: Držiak toaletného papiera s krytom 158112012
Kód: 158112012Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Teplo letného slnka za horizontom, iskra dobrého koňaku a hladkosť práve uvareného karamelu. Výrobky z radu ,Coral rozhodne nebudú sedieť v kúte vašej kúpeľne. Ich poslanie je žiariť. Každý priestor, od podlahy až po strop, naplní živou energiou luxusu a originality. Skvele sa hodí do presvetlenej kúpeľne, ku kameňu, betónu alebo mramoru. S radom Coral dokážete vykúzliť aj modernú retro atmosféru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA CORAL LESK - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.368 kg |
| EAN: | 8592207020155 |
| Šírka: | 140 mm |
| Štýl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Produktový rad: | CORAL |
| Výška: | 155 mm |
Morava mosaz retro držák toaletního papíru s krytem
Luxusná retro keramika originálny český design vysoká kvalita spracovania
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.