Bemeta CORAL: Polička do sprchy rohová 158208312
Kód: 158208312Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€27,94
–20 %
Bemeta CORAL: Háčik dvojitý 158106032
Do týždňa
€18,47 bez DPH
€22,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€27,94
–20 %
Bemeta CORAL: Háčik 158106022
Do týždňa
€18,47 bez DPH
€22,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€50,32
–20 %
Bemeta CORAL: Držiak kefiek 158110012
Do týždňa
€33,26 bez DPH
€40,25
Podrobný popis
Teplo letného slnka za horizontom, iskra dobrého koňaku a hladkosť práve uvareného karamelu. Výrobky z radu ,Coral rozhodne nebudú sedieť v kúte vašej kúpeľne. Ich poslanie je žiariť. Každý priestor, od podlahy až po strop, naplní živou energiou luxusu a originality. Skvele sa hodí do presvetlenej kúpeľne, ku kameňu, betónu alebo mramoru. S radom Coral dokážete vykúzliť aj modernú retro atmosféru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA CORAL LESK - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.566 kg |
| EAN: | 8592207023934 |
| Šírka: | 265 mm |
| Štýl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hĺbka: | 205 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Produktový rad: | CORAL |
| Výška: | 90 mm |
SALECODE:RETRO3:3:%
€41,20
–20 %
Bemeta CYTRO: Polička do sprchy rohová, čierna 102308120
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€27,24 bez DPH
€32,96
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€40,55
–13 %
SMART rohová polica do sprchy, 200x80x151mm, bronz 2483-44
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€28,83 bez DPH
€34,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,85
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - lesklá COA0801Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€55,47 bez DPH
€67,12
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,85
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - kartáčovaná COA0801ZK
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie obvykle 7–10 dní
€55,47 bez DPH
€67,12
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,85
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koš drátěný rohový, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0801ZRK
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie obvykle 7–10 dní
€55,47 bez DPH
€67,12
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,85
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá Růžová - lesklá COA0801ZRL
Dodanie obvykle 7–10 dní
€55,47 bez DPH
€67,12
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,47
–20 %
Bemeta AMBER: Polička do sprchy rohová 155208312
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€53,86 bez DPH
€65,17
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.