Bidetový sifón 5/4", odpad 32mm, ružové zlato 9607
Kód: 9607Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sifóny z našej ponuky Vám pomôžu vyriešiť takmer akýkoľvek problém pri inštalácii umývadiel, bidetov alebo drezov vo Vašej domácnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SIFONY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| EAN: | 8590913859908 |
| Farba: | Ružové zlato |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer odpadu: | 32mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Značky: | SAPHO |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.