DIAMOND retro dávkovač mydla, 200ml, mliečne sklo, bronz 1319-19
Kód: 1319-19Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SAPHO DIAMOND - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Záruka: | 120 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 8590913826528 |
| Farba: | Bronz |
| Dĺžka: | 162mm |
| Šírka: | 135mm |
| Séria: | Diamond |
| Rozmer: | 135x162x102 mm |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Hĺbka výrobku: | 102mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Objem dávkovača: | 200ml |
| Značky: | SAPHO |
| Material: | Mosaz, Sklo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.