Dlažba Deceram Outdoor DOEL Desert 60x120 (tl. 20mm) (S AYE3)
Kód: 57993Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 45.24 kg |
| Farba: | Sivá, Hrubý |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Séria: | Deceram Outdoor DOEL |
| Rozmer: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Interiér, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S AYE3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.