Dlažba Deceram Outdoor Gold Catalan 120x120 (tl. 20mm) (BVD8)
Kód: 74581Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 47.01 kg |
| Farba: | Sivá, Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Rozmer: | 120 x 120 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton, Terrazzo |
| Použitie: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | BVD8 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.