Dlažba Del Conca HTL Timeline HTL205 Grey 60x60 Spess. Rett. (tl. 20mm)
Kód: 34952Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 45.14 kg |
| Farba: | Sivá, Hrubý |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Séria: | Del Conca HTL Timeline (Outdoor) |
| Rozmer: | 60 x 60 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Použitie: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | HTL205 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.