Dlažba Del Conca Lavaredo HLA205 Grigio 60x90 Rett. (tl. 20mm) (SPLA05R)
Kód: 48289Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 44.44 kg |
| Farba: | Sivá, Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 900 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Séria: | Del Conca HLA2 Lavaredo |
| Rozmer: | 60 x 90 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 0,54 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Použitie: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SPLA05R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.