Dlažba Del Conca Trevi HTE201 60x60 Rett. (tl.20mm) (S9TE01R)
Kód: 236951Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 43.06 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Séria: | Del Conca Trevi HTE |
| Rozmer: | 60 x 60 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Garáž, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S9TE01R |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.